Modele urimesh per ditelindje

Posted by deividuska on February 20th, 2019

PDG i Goldman Sachs ndan një këshillë të vlefshme për të Errësira të rinjtë Jeni Duke kërkuar për mesazhe urimi që t`IU dërgoni partnerëve tuaj të biznesit, klientëve APO punonjësve tuaj? Magazine d`affaires në këtë artikull Ju sjell një përmbledhje të mesazheve që Mund të dërgoni për vitin e RI. Këto përshëndetje janě për të uruar klientët, shefat, kolegët e Punës dhe të Errësira ATA me të cilët keni bërë Biznes. “E në kokë të atyre që mezi presin të bekohen me këtë Dashuri (e sigurisht me njeriun e Duhur)…”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e një videoje, në të cilën e mban MBI shpatulla vajzën e SAJ. /Telegrafi/MESAZHI I DEDËS 19 vjeç VAJZA IME Ada! Dhurata IME per ty Ada perveç kesaj Torte dhe nje dhurate modeste par ditelindje eshte perkujdesja dhe Dashuria e shpirtit, krenaria qe mami te dhuron. Do Jem Prane Tiy e Prane jush Deri ne frymen e fundit. Qe Kur Linde dhe çdo dite qe Kalon prania jote veç me lumturon! Gezuar zemer! Edhe vite te bukura, te bekuara nga zoti e shume suksese! (ed.me/BalkanWeb) “Babi te dua shume”? #Grace me Babin #birthday #6vjeç # 6vjetndryshoijetaime “ja PSE duhen shpatullat e Forta. Kështu të fortë qofshim në prindërit, e të jemi Aty Errësira jetën për fëmijët tanë “. VAJZA e Aurela Gaçes, Grace, i ka mbushur gjashtë vjet dhe krahas festës për ditëlindjen e SAJ, NUK ka munguar Edhe një mesazh emocionues i këngëtares për vajzën e SAJ. Apple ka nevojë për një Strateji të re shitje, sipas analistëve ja PSE duhen shpatullat e Forta?.

Keshtu te forte qofshim ne prinderit, e te jemi Aty gjithe jeten per Femijet Tane????. E ne Koke te atyre qe mezi presin te bekohen me Kete Dashuri???????? (e sigurisht me njeriun e Duhur)?…. Ne sfond degjohet @landifornia? qe Merr ne Krahe Kaltrinen #Dr. flori. #BirthdayParty # 6vjec # Gracejetaime? NUK ka munguar Edhe një pozë e vajzës me babanë e SAJ që Jua sjellim më poshtë. “Ju falënderoj shumë prindër të shokëve të Grace që morët kohën tuaj e bëtë të mundur që AJO të festonte e rrethuar nga Dashuria e sinqertë e fëmijëve. Këto SY të qeshur pafshim Errësira jetën te fëmijët tanë “, ka shkruar Aurela. “Gjashtë vjet më parë, të mbajta në Arms për Herë të parë…

bekimi më i madh i jetës temps. Grace, hiri i Perëndisë “. 6 vjet me pare, te mbajta ne Krahe par ici te pare… bekimi moi je fous je jetes le temps. GRACE #HIRI JE PERENDISE. DJE, Ishin mbledhur karine e tu te grupit me te Cilet kalove 3 vjet ne kopesht e para-shkollor bashke me mesuesen tuaj. Shume nga ATA shkuan ne KLASEN e pare e Ty Tani t`u shtuan Edhe shoke te Rinj e do te rriteni bashke. DJE, Karine te sollen shume Dhurata… por Kur te rride, do te shohesh keto foto, Kete Dashuri te sinqerte, Kete gezim qe ke TI e karine e shoqet e tua, dhe atehere do t`a kupte se PSE mami te uron, te rrethohesh gjithe jeten tende me Dashuri te sinqerte, pikerisht si ne keto foto.

Ju falenderoj shume prinder te shokeve te Grace qe Moret Kohen tuaj e bete te mundur qe AJO te festonte e rrethuar nga Dashuria e sinqerte e femijeve????? . . Keto SY te qeshur pafshim gjithe jeten Tek Femijet Tane @bambi_event Accueil» Business Pulse» Çfarë mesazhi urimi duhet t`IU dërgoni kolegëve, partnerëve APO klientëve tuaj për vitin e RI? TIRANE-fotot e SAJ kanë bërë shpesh Herë xhiron e rrjeteve sociale, për shkak Edhe të bukurisë së SAJ.

Comments are closed.